У магазині Sportik є шоурум, в якому ви можете побачити і приміряти товар. Ми знаходимося в м.Київ, вул. Велика Окружна 4г. Окружна ринок, павільйон Sportik. Попередньо дзвонити.
(067) 181-32-32
(063) 311-61-91

При сумі замовлення більше 2000 грн доставка - безкоштовно!

Гарантія

Повернення та обмін товару - інтернет магазин спорттоварів Sportik

Повернення та обмін товару

Згідно «Закону про захист прав споживача» обмін та повернення можливий у термін до 14 днів після покупки.

При цьому повиннізбережуться такі умови:
товар не був у вжитку;
збережено його товарний вигляд, оригінальна упаковка, споживчі властивості, пломби, ярлики ;< br />збережено товарний чек.

 

Переконливе прохання: оглядайте товар при покупці! Оплачуючи товар і приймаючи чек Ви даєте згоду на те, що написано на чеку:

"Получивши детальну інформацію про товар. З умовами гарантіного обслуговування ознайомлень(а). Товар отримав(а)справним, належної якості. Одержаний товар будь-яких механічних пошкоджень (царапин, потертостей, розривів та ін.) не має. Претензій до фірми - продавця не маю. "

Для клієнтів з регіонів України, які отримують товар поштою претензії приймаються за факту отримання і огляду товару(1-2 дні). У разі зауважень до товару передбачено  договором (чеком),  Ви повертаєте нам товар і ми надсилаємо Вам новий за рахунок компанії. У будь-якому іншому випадку: заміна за бажанням клієнта, повернення коштів, обмін за бажанням клієнта - пересилання оплачує клієнт.

Процедура заміни (обміну) товару та повернення коштів

1) Попередньо необхідно повідомити наших менеджерів про намір замінити (обмінювати) товар або повернути кошти, щоб все було готове до Вашого приїзду.

2) Обмін, повернення товару відбувається тільки в< /span> нашим офісі, куди необхідно доставити товар і написати заяву про причину заміни (обміну) товару або повернення коштів. Під час виконання п.1 Ваша заява задовольняється негайно.

3) Для клієнтів з регіонів Українаіни: після виконання п.1 Ви надсилаєте нам товар за Ваш рахунок.

  • У разі шлюбу ми робимо заміну товару та відшкодовуємо вартість пересилання.
  • У разі заміни товаруза бажанням Клієнта відправлення та отримання оплачує клієнт.
  • У разі відмови від товару за бажанням клієнта згодно «Закону про захист прав споживача» протягом 14 днів клієнт оплачує пересилання та отримання коштів.
  • В свою чергу адміністрація гарантує швидке вирішення будь-якого питання. li>

 На всі Ваші додаткові питання дадуть відповідь наші менеджери.

Всі права захищені. © 2010 - 2017 Sportik.com.ua Спортик (Sportik) Інтернет магазин спортивних товарів, одягу. Київ, Україна.
Магазин спортивных костюмов и лыжной одежды «Спортик»  Украина  Киев  01030  просп. Академика Палладина, 31  Тел. (067) 181-32-32 

Вхід або Реєстрація

Вхід через соціальні мережі:

▲ Наверх страницы