Жіночі лижні костюми купити в Києві більше не проблема!
Відпочинок на гірськолижному курорті – це чудова нагода не тільки добре провести час, а й отримати максимум позитивних емоцій. Але такий відпочинок не мислимо без спеціального інвентарю. Звичайно, багато чого залежить від виду спорту, тому Вам може знадобитися лижний костюм, жіночий сноубордичний костюм і багато іншого. При цьому, не варто нехтувати пошуком необхідного спортивного одягу, адже він здатний не лише зігріти Вас, а й не пропускати вологу.
Гірськолижний одяг виробляється багатьма фірмами, наприклад, Goldwin, Falcon, Rossignol, Azimuth, Columbia, Volkl, Burton, Salomon тощо.
Але як правильно вибрати жіночий гірськолижний костюм?
Варто пам'ятати, що гірськолижний одяг повинен облягати тіло, оскільки вільний сильніше перешкоджає вітру і не дозволяє розвивати необхідну швидкість.
Найчастіше жіночий одяг для зимового спорту є комбінезон, але, проте, можна зустріти і куртку зі штанами, які повинні приєднуватися один до одного замком у разі потреби. Це потрібно для того, щоб куртка не піднімалася вгору і не відкривала поперек, адже під час спуску її важко поправити. Якому з варіантів надати перевагу, у цьому випадку вирішувати Вам.
Як правило, гірськолижний одяг складається з декількох шарів:
- Прилягає до шкіри та дозволяє Вам почуватися максимально комфортно.
- Зберігає тепло. В основному як утеплювач використовуються натуральні матеріали, наприклад, гусячий пух. При цьому, не варто вибирати костюми, в яких є синтепон, який не тільки не дозволяє шкірі дихати, але й втрачає частину своїх властивостей при пранні.
- Захищає Вас від впливу зовнішнього середовища. Тому він не повинен пропускати вологу, але при цьому пропускати назовні пару та захищати від вітру. Якісний костюм покриває мембрана, яка захищає тіло від зовнішнього впливу. Для дешевих моделейвикористовуються спеціальні просочення, які не завжди здатні захистити Вас від вологи і точно не дозволять шкірі дихати.
Тому, вибираючи необхідний костюм, варто звернути увагу на такі показники як: Коефіцієнт водостійкості (не менше 5000 м) та паропроникності (не менше 5000 мм/кв. м*24год).