Купити термошкарпетки для спорту
Пояснювати, для чого призначені шкарпетки, не доводиться. Це очевидно – забезпечити додатковий шар між шкірою ноги та внутрішньою поверхнею взуття. Це прошарок, який дозволяє уникнути натирань, мозолів і, зрозуміло, тепла. Однак ті, хто думає, що для пробіжки, катання на лижах, походу в гори можна взяти будь-яку пару з комода в спальні помиляється. Тільки шкарпетки термо, з їх захисними властивостями та конструктивними особливостями, здатні забезпечити належний захист ніг під час інтенсивного спортивного навантаження.
Як купити термошкарпетки, і чому спортсменам і туристам потрібно вибирати саме їх? Давайте розберемося.
Шкарпетки VS термошкарпетки: у чому принципова відмінність?
Спочатку визначимося, що ми чекаємо від шкарпеток взагалі:
- Ненатерті ноги, без мозолів та натоптишів.
- Вони повинні бути з матеріалів, які зігрівають ноги.
- Сполучення за щільністю та кольором з видом взуття. Під вихідне елегантне взуття одягають тонкі та бажано темні моделі. Під спортивне тренувальне взуття або грубі похідні черевики – щільні зразки різноманітних кольорів, у тому числі комбіновані.
Все, що можуть забезпечити звичайні аксесуари для ніг, повинні робити і чоловічі термоноски, які, крім того, повинні:
- мати відмінні гігроскопічні та теплоізоляційні властивості. Навіть після тривалого періоду носіння у спортсмена чи туриста повинні бути сухі та теплі ноги, без вологи та неприємного запаху, як про це повідомляють рекламні буклети виробників і, що важливіше,на термоноски відгуки на форумах.
- гарантувати ніг тепло. Протягом тривалого періоду та при екстремально низьких температурах.
Саме в умінні ефективно відводити вологу, у тому числі, зберігати тепло та захищати ноги від тертя з взуття, і полягає основна перевага та призначення термоносків.
Термоноски в Україні - які бувають
Спорт – це заняття для всіх, але тільки з різним ступенем інтенсивності навантаження, тому термошкарпетки у своїй різноманітності теж відрізняються як складом пряжі, так і конструктивними особливостями. Все залежить від того виду спорту, для якого вони призначені:
- Трекінгові моделі. Трекінгові шкарпетки застосовують шанувальники таких спортивних активностей, як спортивна ходьба, піші прогулянки, походи в ліс, гори, а також скелелазіння та альпінізм не в високогірних районах, з малим вмістом снігу на вершинах. Якщо це про вас, але вам необхідно купити термошкарпетки саме з цієї категоріїії
- Термоноски для зимових видів спорту. Це універсальні моделі або мають позначку на етикетці, що вони призначені, наприклад, для високогірного альпінізму, льодовикового скелелазіння, гірськолижного катання або фрістайлу.
- Для людей, захоплених рибалкою та полюванням, випускаються спеціальні щільні та теплі термошкарпетки. Такі моделі, як термошкарпетки для риболовлі, розраховані на тривале перебування ніг у грубих черевиках та в екстремальних умовах, іноді у постійному контакті з водою або рідким брудом.
- Велосипедні термошкарпетки. Це аксесуари, що мають найвищий рівень виведення вологи. Їх застосовують у багатоборстві та марафонах. У цій серії теж часто можна зустріти етикетки, на яких зазначено рекомендацію, в яких видах спортів їх варто використовувати.
- Подбали виробники такої екіпіровки і про неспортивних людей, випустивши повсякденні термошкарпетки. Елегантні термошкарпетки для повсякденного носіння - це апгрейд звичайних шкарпеток, але вони можуть відводити вологу і ефективно захищають від натирання ніг.
Матеріали, що застосовуються для в'язання, залежно від типу термоносків, можуть використовуватися в різному відсотковому співвідношенні. Кожен застосовуваний для в'язання вид пряжі відповідає за ступінь еластичності, відведення вологи та збереження тепла. За ступенем облягання ноги, вологозахисту та збереження тепла можна визначити, які саме та в якому співвідношенні використані нитки.
Щоб зимові термошкарпетки щільно та елегантно облягали ноги, без «зморшок» і складочок, використовується лайкра.
Наприклад, застосовується волокно Сілтекс. Цей вид пряжі добре зберігає тепло і не вбирає вологу. Це означає, що носить можливість мати теплі та сухі ноги.
Для тих, кому потрібно одночасно захистити ноги від натиранняі зберегти їх у теплі, повинні звертати увагу на вміст акрилу у складі шкарпеток. Якщо стоїть питання про перебування в екстремально низьких температурах, то немає нічого кращого за комбіновану пряжу Isowool, що складається з натуральної вовни меринос у поєднанні з поліпропіленовим волокном Мераклон. Причому, в Isowool за тепло відповідає натуральна частина, а пропілен, що міститься, захищає п'яти і підошви від протирання.
Де купити термошкарпетки в Києві?
Оригінальні моделі провідних світових брендів, що займаються випуском якісного та функціонального спортивного екіпірування, представлені у столичному інтернет-магазині sportik.com.ua. Швидко, вигідно та зручно вибрати відповідну модель та оформити покупку онлайн, дозволяє зручна система фільтрації за брендами та видом спорту, для якого купуються шкарпетки.