У магазині Sportik є шоурум, в якому ви можете побачити і приміряти товар. Ми знаходимося в м.Київ, вул. Велика Окружна 4г. Окружна ринок, павільйон Sportik. Попередньо дзвонити.
(067) 181-32-32
(063) 311-61-91

При сумі замовлення більше 2000 грн доставка - безкоштовно!

Як вибрати шейкер для спортивного харчування

Більшість спортивних добавок випускають у формі розчинного порошку. У зв'язку з цим виникла потреба у використанні спеціальних пристроїв для його розведення. Одним з таких пристроїв є спортивний шейкер. Що таке шейкер і навіщо він потрібен, і який шейкер найкращий - допоможе розібратися в інтернет магазин спортивних аксесуарів Sportik.


Для чого потрібен спортивний шейкер

Шейкер - звідки назва пішла, здогадатися не складно, якщо знаєш англійську мову: у перекладі to shake означає "трусити, тремтіти, трусити, похитнути, трусити, труситися, потрусити, струсити, трусити". Шейкер для спортивного харчування призначений для змішування і приготування спортивних коктейлів шляхом струшування вручну ємності зі спортхарчом. У ньому можна приготувати:

 • протеїновий або білково-вуглеводний коктейль
 • гейнер
 • вітаміни.

Перед тим як купити шейкер, необхідно розібратися в його різновидах та конструкціях. Як вибрати шейкер для спортивного харчування, якою має бути справжня спортивна пляшка для води, а також все про їх різновиди – настав час дізнатися детальніше.

спортивна пляшка для води київ

Які бувають шейкери

Основні конструктивні складові шейкерів:

 • ємність
 • сітка
 • кришка.

Ємності можуть бути різного обсягу. Зазвичай це 500-700 мл. За кількістю камер у ємності вони бувають одно-, дво-, три- та чотирикамерними. Якщо ви плануєте змішувати тільки протеїн, можна купити модель з однією камерою. Для тих, хто змішує кілька добавок, зручніше буде скористатися моделлю з кількома камерами. Чим більше камервище на шейкер ціна.

У кожній моделі є пластмасова сітка. Вона призначена для того, щоб порошок не падав грудками, а розсипався. Це передбачено, щоб його потім зручніше і легше було збовтувати.

шейкер для протеїнового коктейлю

З додаткових зручностей у сучасних спортивних шейкерах є такі приємні «фішки»:

 • спеціальна кулька-віночок для легкого та швидкого збовтування спортивних коктейлів та сумішей
 • ручка-кільце, вбудована в кришку
 • кришка-фліп, що не закривається на носі
 • вбудований контейнер для зберігання сухого спорту.


Чим відрізняються шейкери?

Матеріали для виробництва спортивних ємностей для води, харчування та добавок можуть бути різні:

 • пластмасові
 • залізні
 • силіконові.

Завжди, коли замислюєшся про покупку таких аксесуарів, надихає кольорова гама, в якій випускаються спортивні шейкери та контейнери. Виробники аксесуарів для спорту подбали, щоб цей вид допоміжного спорядження для спортсменів виглядав максимально привабливо, мотивуючи та посилюючи бажання займатися у залі. Крім того, контрастні різні кольори дозволяють запастися кількома контейнерами з різними сумішами.

шейкери

Як вибрати спортивний шейкер

Перед тим як користуватися шейкером, при його покупці врахуйте такі нюанси:

1. Купуючи, зверніть увагу на те, щоб на шейкері була мірна шкала. Бажано, щоб шкала була як у міліметрах, так і в унціях – це, перш за все, зручно для тих спортсменівів, які займаються за іноземними методиками і знають, як зробити коктейль у шейкері, готуючи добавки спортпіту за рецептами, інгредієнти яких подані в унціях.
2. Вибираючи, уважно огляньте модель – у сфері основної ємності для змішування чи зберігання все має бути герметично. Кришка повинна щільно прилягати до основної ємності.
3. Основне правило, як приготувати протеїновий коктейль у шейкері: спочатку налийте рідину в ємність, а потім вже насипайте порошок. Це запобігатиме появі грудочок, і коктейль краще перемішається.
4. Поцікавтеся у продавця, як правильно мити шейкер, спортивну пляшку та інші спортивні аксесуари і чи можна їх вимити в посудомийній машині.
5. З якого б матеріалу ви не збиралися контейнер або шейкер купити, із пластмаси, заліза чи силікону, вони насамперед мають бути:

 • нетоксичними (без фталатів та бісфенолів);
 • вас не повинна хвилювати проблема як вивести запах із шейкера: якісное виріб не матиме специфічного неприємного та нав'язливого запаху (цим, як правило, «грішать» нефабричні вироби з китайського дешевого пластику), який неприпустимий для продуктів, що вживаються в їжу. Відсутність сторонніх запахів – це гарантія того, що матеріал є безпечним для здоров'я.

спортивні пляшки

Столичний інтернет магазин Sportik - це недорогий онлайн магазин спортивних аксесуарів, де можна купити спортивний шейкер, спортивні пляшки для води та контейнери для зберігання порошків, протеїнів, гейнерів, вітамінів, добавок та закусок та зробити це недорого. Скільки коштує шейкер для спортивного харчування, можна дізнатися в онлайн-каталог нашого інтернет-магазину.

Бажаємо успіхів у спорті з набутими в інтерні-магазині Sportik аксесуарами для зберігання та приготування спортивного харчування!

Всі права захищені. © 2010 - 2017 Sportik.com.ua Спортик (Sportik) Інтернет магазин спортивних товарів, одягу. Київ, Україна.
Магазин спортивных костюмов и лыжной одежды «Спортик»  Украина  Киев  01030  просп. Академика Палладина, 31  Тел. (067) 181-32-32 

Вхід або Реєстрація

Вхід через соціальні мережі:

▲ Наверх страницы