У магазині Sportik є шоурум, в якому ви можете побачити і приміряти товар. Ми знаходимося в м.Київ, вул. Велика Окружна 4г. Окружна ринок, павільйон Sportik. Попередньо дзвонити.
(067) 181-32-32
(063) 311-61-91

При сумі замовлення більше 2000 грн доставка - безкоштовно!

Refine search in Ракетки для настільного тенісу
Ціна
від грн. догрн.
Всього товарів: 1
Результат: Показати

Як вибрати ракетку для настільного тенісу

У цьому виді спорту може брати участь двоє чи четверо (парний поєдинок) гравців візаві. Як спортивне спорядження необхідно використовувати спеціальні ракетки для настільного тенісу, білі або помаранчеві м'ячі 40 мм і вагою 2.5 г, стіл розміром 274х152.5х76 см. Посередині на столі встановлюють сітку (довжина 183 см, висота 15.25). Основна мета – зробити так, щоб противник припустився помилки, пропустив м'яч або не відбив його правильно.

Про те, як вибирається тенісна ракетка, поговоримо докладніше. Незважаючи на свою зовнішню простоту конструкції, цей концептуально складний виріб.

яка має бути ракетка для настільного тенісу

Настільний теніс в Україні

Ця гра також відома під назвою Ping Pong (ця назва вживається з початку 20-го століття, запатентована американцем Джоном Джаквесом, який використовував для назви характерні звуки м'яча при ударі та відскоку від столу). Настільний теніс сьогодні – це олімпійський вид спорту, а пінг-понг – це автентичний різновид гри із застосуванням спортивних снарядів з накладками не з гуми, а з наждачним покриттям.

Пінг-понг в Україні та в усьому світі дуже популярний серед «офісного планктону», це чудовий спосіб з користю провести свою обідню перерву в активній формі. Навчання грі ведеться з дитячих років: практично у будь-якій школі можна зустріти встановлений тенісний стіл.

тенісна ракетка для настільного тенісу як вибрати

Як називається ракетка для настільного тенісу?

Кожен спортивний сонряд складається з голови та ручки, а конструктивно – з основи та накладок. Накладки з гуми – це сучасний винахід. У прототипі початку минулого століття була лише дерев'яна частина. Ігрова частина ракетки називається дзеркалом.

як роблять ракетки для настільного тенісу

Як роблять ракетки для настільного тенісу?

Дерев'яна основа впливає на контроль та швидкість подачі м'яча. Як матеріал для виготовлення спортивного снаряда застосовують різні сорти висушеної та пресованої фанери. Згідно з встановленими міжнародними стандартами федерації ITTF для спортивного спорядження, не менше 85% в основі має бути деревина, тому застосувати пластикову рукоять не вийде.

Підстава – найстійкіша частина снаряда, від ударів об кут стола може отримати механічнепошкодження, самі тенісні кульки для нього абсолютно нешкідливі. Накладки стираються частіше, приблизно через 3 місяці інтенсивного застосування (можуть зберігати робочий стан до півроку).

ракетка для настільного тенісу як тримати

Як зібрати ракетку для настільного тенісу?

Купити тенісну ракетку в зборі або зробити це самостійно, підібравши окремо основні елементи – основу та 2 накладки з гуми? Новачку бажано купити ракетки для настільного тенісу, зібрані заздалегідь, з вже наклеєними на основу накладками з гуми.

Попередньо зібрані спортивні снаряди виготовляються заводським способом та продаються як готовий вироб. Перевагою готових продуктів є їхня невисока ціна, а також новачкам не доведеться детальта вивчати специфіку підбору накладок.

Хоч би річний досвід тренувань дозволяє вам зібрати спортивний снаряд самостійно, вибравши гумові накладки відповідно до своїх індивідуальних особливостей та власного стилю гри. Вам знадобиться купити:

 1. 1. Дві накладки на обидві сторони (згідно з правилами, кожна з них повинна мати різний колір)
 2. 2. Підстава.

Крім одержання ідеального спортивного снаряда, перевагою такого самостійного підбору буде можливість у будь-який час замінити тільки одну, більш зношену накладку з одного боку. До того ж, можна комбінувати накладки з різними характеристиками та різними типами:

 • Один тип: одна накладка краще крутить, а інша, зроблена за тим самим типом, але з іншими характеристиками, дає сильніший удар.
 • Різний тип (використовується при крученні снаряда під час подачі): на одній стороні – гладка накладка, а на другій – шипована.

Для гравця у захисному стилі для збору ракеток знадобляться такі типи комплектуючих:

 • Підстава з маркуванням DEF (від англ. defensive – захист) або з маркуванням ALL-, ALL та ALL+ (all-round – середня). Наявність плюсів чи мінусів у маркуванні означає ступінь сили удару. "Золотою серединою" вважається модель ALL+.
 • Накладки товщиною 1.5–1.8 мм.

Для гравця з атакуючим стилем гри та жорстким ударом з дальньої або середньої дистанції для збору ракеток знадобляться такі типи комплектуючих:

 • Підстава з маркуванням OFF-, OFF та OFF+ (від англ. offensive – атака). Модель OFF+ з максимальним класом жорсткості, від якої тенісний м'ячик відскакує найсильніше і найшвидше, недосвідченим новачкам не підійде. Це рівень професійного гравця з високою точністю удару.
 • Накладки товщиною 1.8–2.2 мм.
ping pong настільний теніс

Яка ракетка для настільного тенісу краща?

Як ви вже зрозуміли, ракетка для тенісу підбирається за рівнем професіоналізму та досвіду гравця, а також відповідно до стилю, що застосовується ним у грі. Важливі для вибору:

 • швидкість, контроль, обертання (для атаки показник має бути 8–9 для середньої дистанції та 9–10 для дальньої дистанції, для захисту – не менше 7)
 • жорсткість
 • кількість шарів
 • масогабаритні показники (найпопулярніші: довжина 26–30 см, ширина 15–17 см та вага 160–200 г).

Стартаперам у грі не рекомендується одразу купувати швидкісний спортивний снаряд. Це затягне за часом ваше навчання, і у вас не буде початкового вивчення та опрацювання техніки, як правильно виконувати удар. Спортивний снаряд, в якому більш тривалий дотик з м'ячиком, дозволить отримати вам повною мірою професійну підготовку на початковому рівні.ном етапі.

Грає роль і форма рукояток, які дуже різноманітні для снаряда для цього спорту:

 • короткі конічні – для гри пером використовуються ці короткі та широкі ручки. Усі перелічені нижче використовуються для стандартної єврохватки.
 • анатомічні
 • увігнуті (широкі розкльошені)
 • вигнуті з одного боку
 • прямі
 • конічні (у так званій формі ластівчиного хвоста).

Незалежно від обраної форми рукоятки, вона повинна забезпечити вам зручний та комфортний хват, не прослизати і не випадати при амплітудних рухах руки.

Стиль гри диктує умови для ваги підстави:

 • Для атакуючого стилю необхідно використовувати нападну основу вагою понад 80 г. Важкий снаряд надасть більшого імпульсу тенісному м'ячу, але швидкість спортивного снаряда зменшиться зі зростанням ваги основи. Згодом ви навчитеся знаходити компроміс ваги основи та очікуваної швидкості для силного атакуючого удару, але без надто швидкої стомлюваності руки через тяжкість снаряда.
 • Легкі основи з вагою менше 70 г – з ним легко проводити змагання біля столу та легко захищатися. Але з легкою основою буде складно проводити захист із дальньої зони і, тим більше, атакувати.
тенісні ракетки для настільного тенісу

Купити ракетку для настільного тенісу в Києві

Як правильно вибрати ракетку для настільного тенісу та купити до неї набір м'ячів, ви зможете дізнатися у столичному інтернет-магазині Sportik. В онлайн-каталозі представлені відомі у всьому світі торгові марки Bokai, Cornilleau, Donic, Double Fish, Enebe, Kepai, Schildkrot, Stiga.

Всі права захищені. © 2010 - 2017 Sportik.com.ua Спортик (Sportik) Інтернет магазин спортивних товарів, одягу. Київ, Україна.
Магазин спортивных костюмов и лыжной одежды «Спортик»  Украина  Киев  01030  просп. Академика Палладина, 31  Тел. (067) 181-32-32 

Вхід або Реєстрація

Вхід через соціальні мережі:

▲ Наверх страницы