У магазині Sportik є шоурум, в якому ви можете побачити і приміряти товар. Ми знаходимося в м.Київ, вул. Велика Окружна 4г. Окружна ринок, павільйон Sportik. Попередньо дзвонити.
(067) 181-32-32
(063) 311-61-91

При сумі замовлення більше 2000 грн доставка - безкоштовно!

Що таке медичний м'яч?

Серед ефективних спортивних снарядів для воркауту, фітнесу та силових тренувань хочеться відзначити медичні м'ячі, що створюють вагове навантаження в діапазоні 1–20 кг.

медболи rising

Скорочено цей медичний м'яч називається медбол від англійського словосполучення «MEDicine BALL». За формою – це класичний, формою і розміром баскетбольний спортивний снаряд, що нагадує, м'яч з піском або іншими видами обтяжувача:

 • стружка
 • залізо
 • гель.

В якості покриття використовуються матеріали, що дозволяють комфортно тримати спортивний снаряд в руці, такі як:

 • щільна гума
 • поліуретан
 • нейлон
 • шкіра.

Стандарту на розмір снаряда як такого не існує, алесучасні виробники роблять медболи з діаметром близько 30-35 см. За рахунок різного складу наповнювача вироби можуть мати вагу від кілограма до 20 кг. На медбол ціна формується, виходячи з його ваги та якості покриття.

Особливість медицинболу відрізняється від інших подібних спортивних снарядів (футбольні, баскетбольні, тенісні та фітболи) тим, що поглинає удари, а не відскакує від поверхні підлоги.

медичний м'яч


Для чого потрібен медбол?

Історія винаходу бере свій початок за часів Стародавніх Греції та Персії, де цей набивний м'яч, з покриттям зі шкіри тварин і наповнений піском, застосовувався як тренувальний спортивний снаряд для покращення сили та спритності давньогрецьких та перських воїнів.

Своя сучасна назва медбол отримав за широке застосування у галузі медицини – для використання під час реабілітаційних тренувань. Сторінки історії стверджують, що саме Гіппократу спало на думку застосовувати набивні м'ячі для лікування військових травм. Великий давньогрецький вчений вважав їх чудовою підмогою для реабілітації, оскільки м'ячі зі шкіри та піску створювали мінімальний тиск на суглоби поранених воїнів.

Нинішнє призначення медицинболу залишилося незмінним. Сучасні люди, подібно до воїнів Стародавнього світу, хочуть бути спритними і сильними, але, якщо є необхідність для тренувань у щадному режимі, медицинболи застосовуються для реабілітації суглобів і ефективно наводять м'язи в тонус.

Основні покупці медицинболів – це:

 • Реабілітаційні центри для відновлення здоров'я спортсменів, військових, людей, особливо літніх, після травм.
 • Секції боротьби та боксу. Для спортсменів цих видів спорту ефективно використовувати медицинболи як імітатор тиску зі сторони уявного супротивника і, як наслідок, покращувати роботу м'язів на руках, грудях і плечах.
 • Спортивні зали. На відміну від важких гир та гантелей, набивні медболи з їхньою м'якою поверхнею з гуми чи шкіри, не дряпають поверхню підлоги.

Окрім круглих снарядів, зустрічаються модифікації з ручками для зручності хвату. Хоча, як універсальний спортивний снаряд інтернет-магазин Sportik рекомендує використовувати абсолютно круглий медбол.

медбол


Вправи з медичним м'ячем

Інтенсивні, але разом з тим щадні суглоби, вправи з медичним болем можна робити не тільки у спортзалі, а й під час домашніх тренувань. Для людей, які ведуть активний спосіб життя, цікавить, як зробити медбол вдома спортивним снарядом для занять фітнесомефективного схуднення До того ж це компактний спортивний снаряд, який не займе занадто багато місця у вашому житлі. Під час тренувань робиться щонайменше 10–20 підходів.

За підсумками занять з медицинболом можна досягти наступних результатів:

 1. 1. Ефективне силове тренування створює опір під час усіх рухів, що важливо для зміцнення всіх груп м'язів та створення підтягнутої фігури та якісно «підсушеного» тіла.
 2. 2. Пошкоджені зв'язки та суглоби в щадному режимі отримують навантаження для свого зміцнення та якнайшвидшого відновлення.
 3. 3. Під час тренувань ефективно розвиваються м'язи-стабілізатори та зміцнюються корсетні м'язи.
 4. 4. Кардіо-тренування та пліометричні заняття із застосуванням медицинболу розвивають силову витривалість, підвищують вибухову силу, швидкісні та силові якості.
 5. 5. Вправи з медицинболом зміцнюють баланс, спритність та розвивають координацію рухів.
 6. 6. Застосовують медицинболита для дитячих та підліткових тренувань. Так долається страх перед першим силовим навантаженням з вільними вагами.
 7. 7. Ну і, зрозуміло, медболи допоможуть поєднати фітнес та активне дозвілля у вигляді спортивної гри.

вправи з медичним м'ячем


Медичний м'яч як вибрати?

Вибір ваги спортивного снаряда необхідно робити залежно від своїх індивідуальних можливостей. Щоб правильно вибрати медбол, необхідно зробити пару підходів, під час виконання яких ви повинні відчувати опір оптимальному для вас спортивному снаряду. Але, при цьому, ви повинні зберегти звичну для вас координацію рухів, щоб не травмувати зв'язки та м'язи.

Відповідно до обраноговаги виробу, можна досягти таких цілей:

 • 1–3 кг: схуднення, розвиток витривалості та вибухової сили
 • від 5 кг і вище: розвиток сили та робота над зміцненням м'язів.

Дослідні інструктори та досвідчені спортсмени не радять купувати медицинбол із запасом ваги. Бажано купити медбол з оптимальною вагою зараз, а потім, у міру зміцнення вашої фізичної форми, збільшувати навантаження.
Де медичний м'яч купити у Києві?

Інтернет магазин Sportik – офіційний дилер торгової марки Rising в Україні. Гімнастичні та медичні обтяжені медболи Rising випускаються з ваговим навантаженням від 1 до 10 кг, з покриттям з водостійкого поліуретану з протиковзкою поверхнею. Для зручності спортсменів кожна вага позначена яскравими вставками, що розрізняються за кольором, на поверхні виробу.

Всі права захищені. © 2010 - 2017 Sportik.com.ua Спортик (Sportik) Інтернет магазин спортивних товарів, одягу. Київ, Україна.
Магазин спортивных костюмов и лыжной одежды «Спортик»  Украина  Киев  01030  просп. Академика Палладина, 31  Тел. (067) 181-32-32 

Вхід або Реєстрація

Вхід через соціальні мережі:

▲ Наверх страницы