У магазині Sportik є шоурум, в якому ви можете побачити і приміряти товар. Ми знаходимося в м.Київ, вул. Велика Окружна 4г. Окружна ринок, павільйон Sportik. Попередньо дзвонити.
(067) 181-32-32
(063) 311-61-91

При сумі замовлення більше 2000 грн доставка - безкоштовно!

Refine search in Футбольні м'ячі
Ціна
від грн. догрн.
Футбольные мячи
Тип
Всього товарів: 5
Результат: Показати

Футбольні м'ячі

1399897376623
289 грн.

М'яч футбольний "Динамо"

Артикул: 04-149

М'яч із символікою клубу «Динамо» Київ
Розмір: 5
Матеріал: синтетична шкіра

Фтбольний м'яч: чудовий пас - чудовий гол!

У всьому світі важко знайти настільки ж популярну спортивну гру, як футбол. Це гра поза межами, національності та статі. Ключову позицію у кожному поєдинку займає спортивний снаряд футбольний м'яч, 2 команди, суддя зі свистком та набором штрафних карток. Його Футбольна Величність м'яч приковує загальну увагу до гри, об'єднує мільйони своїх уболівальників, змушуючи переживати, сподіватися, робити грошові ставки та радіти подібно до дітей кожному забитому голу. Якості та розміру м'яча, матеріалу його поверхні приділяється величезна увага та надається особливого значення. Саме від його ідеальної сферичної форми залежить, куди покотиться він наступної секунди: це просто звичайний пас або очікуване вдале попадання у ворота противника.

футбольний м'яч


Потрібно купити футбольний м'яч?
Грати у футбол починають хлопчаки і навіть дівчата змалку. Віковим цензом обумовлені 3 основні розміри:

  • Діти до 8 років – розмір № 3. Найменші габарити та вага: коло в діапазоні 57-60 см, 311-340 р.
  • Підлітки 8-12 років – розмір № 4. Середні габарити та вага: коло 62,5-65 см, 340-368 р.
  • Підлітки та дорослі 12+ – розмір № 5. Найбільші габарити та вага: коло 67,5-70 см, 396-453 р.

дитячий футбольний м'яч


Класифікація футбольних м'ячів

Ганять професійний футбольний м'яч по двору в аматорський футбол, байдуже, що забивати мікроскопом цвяхи. Та й коштує професійний спортивний снаряд дорожчий за серійну тренувальну модель. Очевидно, варто познайомитись, які футбольні м'ячі бувають взагалі, щоб при виборі не переплачувати за зайві «навороти».

Загальноприйнятий класифікатор виділяє такі типи:

  • Рекламний. Випускаються як елементи корпоративної сувенірної продукції та мають більш декоративний характер, оскільки не мають точної відповідності стандартам футбольного спортивного снаряду.
  • Футзальний. Спортивне обладнання для міні-футбольних змагань. Наповнення із піни для нешвидкого відскоку.
  • Тренувальний. Для виготовлення використовують бюджетний полівінілхлорид із термальною обробкою панелей оболонки м'яча. Найбільш універсальне футбольне спорядження для масового та частого використання: розраховане на велику кількість ударів по будь-якій, навіть твердій поверхні.
  • Матчевий. Перше, що опРеделіт, що перед вами м'яч матчевого типу - маркування "FIFA Approved" або "FIFA Inspected". Ці снаряди підходять для будь-яких футбольних полів і мають чітку відповідність офіційним нормам щодо траєкторії, балансу, форми, показника вологопоглинання, відскоку та швидкості.
  • Професійний. Ця найвища та найдорожча категорія спортивного снаряда. Такі вироби мають найвищі показники та точну відповідність аналогічним, як у матчових моделей, стандартам. Аналогічно матчевим маркуються FIFA Approved.

футбольні м'ячі в Україні


Футбольний м'яч купити у Києві

Сучасне спортивне спорядження тепер доступне онлайн, тому футбольний м'яч купити досить легко, звернувшись до інтернет-магазину спортивного спорядження sportik.com.ua.

<В асортименті інтернет-магазину - понад 50 моделей торгової марки Winner із синтетичної шкіри (у тому числі ламінованої), ПВХ (у тому числі ламінованого) та поліуретану.

Всі м'ячі відповідають міжнародним стандартам футбольного спорядження, мають 3-4 шари підкладки.

У наявності – всі розміри та всі класи, включаючи рекламні моделі з логотипами Динамо-Київ, FC Barcelona, Manchester United.

Колірна гама: від класичної чорно-білої аж до корпоративної колірної символіки відомих футбольних клубів.

Всі права захищені. © 2010 - 2017 Sportik.com.ua Спортик (Sportik) Інтернет магазин спортивних товарів, одягу. Київ, Україна.
Магазин спортивных костюмов и лыжной одежды «Спортик»  Украина  Киев  01030  просп. Академика Палладина, 31  Тел. (067) 181-32-32 

Вхід або Реєстрація

Вхід через соціальні мережі:

▲ Наверх страницы