Як вибрати купальник?
Вам потрібно купити купальники? Який купальник мені підходить, чи не повнить він мене, чи підкреслює мої гідності, чи, навпаки, приховує мої недоліки. Чи йде мені колір і чи він модний, чи правильно підібраний розмір, як довше зберегти роздільний купальник після частих прань і впливу морської солі. Всі ці питання хвилюють майбутню господиню, яка вибирає відповідний костюм для пляжного відпочинку. Інтернет магазин Sportik допоможе зробити правильний вибір купальника ідеального для вас фасону, типу, форми та кольору.
За типом крою виділяють:
- роздільні (ліф та плавки окремо)
- цілісні (ціліснокроєні трико).
Купити купальник у Києві недорого
Якщо ви любите максимальну відкритість і можливість комбінувати різні пляжнінсамблі, задумайтеся, як підібрати роздільний купальник відповідної моделі, що вам подобається.
Розмаїття роздільних фасонів дарує пляжним модницям безліч можливостей для вибору за типом фігури:
1. Бікіні – класичний роздільний купальник. Стрункі дівчата в бікіні, що максимально відкривають красиве тіло, – це традиційна прикраса будь-якого курорту. Класичний бюст, у сучасних варіантах доповнений пуш-ап, або з м'якими філіжанками трикутної форми. Плавки можуть бути класичні танго, з зав'язками з боків або стрінги, що набирають популярності. 2. Відкритий танк – роздільний варіант, що складається з короткого топу з цільнокроєними бретелями та плавок. 3. Танкіні - різновид танка, що складається з майки-туніки і плавок-шорт.
Як підібрати цілісний купальник
Цільний фасон шиється за 6 варіантами викрійки:
1. Майо - це універсальний класичний спільний купальник з пришивними бретельками, виріз може бути круглим, каре або V-подібним. Фасон майо зручний як для пляжу, так і для занять у басейні. 2. Бандо закритого типу. 3. Халтер (застібка або зав'язки – на шиї) – відрядне вбрання для купання, це ідеальний варіант крою для тих, кому потрібно візуально звузити повні стегна.4. Пландж - сексуальний суцільний купальник з глибоким декольте і вирізом на спині. 5. Злитий танк із цільнокроєними лямками. Широкі бретелі добрі для грудей великих розмірів. 6. Псевдотанкіні - імітація танкіні у вигляді відрядного купального костюма. Спереду пришита декоративна деталь, що приховує живіт, але візуально нагадує верх танкіні. 7. Закритий свім-дрес - майо, доповнений спідничкою.
Як правильно підібрати купальник на всі типи фігури
Для якої фігури підійде обраний костюм – це питання, що завжди хвилює як тендітних струнких дівчат, так і дам елегантного віку і з не менш елегантними формами. Як вибрати відрядний варіант або віддати перевагу окремому фасону, якщо ви вважаєте, що вам щось потрібно приховати, підкреслити, стягнути, вип'ятити, підняти ну і так далі тощо.
Перш ніж визначатися з фасоном за вашою фігурою, необхідно пам'ятати, що у мокрому вигляді купальний костюм сидить інакше, ніж суха тканина в примірочній. Та й приміряючи виріб не в умовах пляжу, ми всі статично завмираємо, розглядаючи себе у дзеркало. Тоді як основне, на що варто звернути увагу при виборі – те, як купальний костюм поводиться в динаміці. Надівши обраний варіант, зробіть максимум амплітудних рухів, походьте – загалом, увімкніть у тісний примірювальний режим «а я на морі», і тоді відразу стане ясно, як ви виглядатимете в цьому костюмі на пляжі.
Занадто великий розмір, намокаючи, провисатиме на тілі, а тісний – понівечить навіть найстрункішу фігуру.
При виборі розміру, кольору та типу тканини завжди доводиться пам'ятати про такі делікатні моменти, як анатомічні особливості жіночої фігури, не призначені дляя чужого ока та загального огляду в громадських місцях:
- «Верблюже копитце» (cameltoe) – лобкова зона в намоклих плавках. Це явище надто помітне в тонкій еластичній тканині, обраній для плавок, через неправильний вибраний розмір плавок, відсутність якісної ластівки. Особливо необхідно стежити тим, у кого зайва вага або вибирається занадто світла тканина для пляжного екіпірування, що обтягує.
- Те саме стосується м'яких ліфів без вставок з поролону або push-up. Втім, багато хто вважає, що в сучасному світі це все забобони і не варто на це звертати занадто багато уваги.
Купальники для повних
Пляжна мода для повних жінок завжди означає приховати максимально проблемні ділянки фігури. Жінки елегантних розмірів завжди прораховують на 10 кроків уперед, який варіант приховає целюліт, боки, живіт і, навпаки, підкреслить груди, сідниці, гарні стегна. Як правило, повні жінки вибирають відрядні фасони,ізуально подовжують силует. Крім того, в окремих варіантах складно підібрати ліф і плавки, щоб вони вдало приховував складки на животі та на спині, повні стегна.
Тут існує думка, що чорний купальник струнить. Але це в тому випадку, якщо правильно вибраний фасон верхньої частини (форма декольте залежно від форми та розміру грудей, наявність або відсутність бретельок, їх ширина, спосіб кріплення – на спині або на шиї) та форми плавок. До того ж, абсолютно чорний колір підходить далеко не всім, це підступний відтінок для смаглявої засмаглої шкіри та південної зовнішності (темне волосся, очі) – він може старити. Якщо ви все ж таки віддаєте перевагу саме чорному кольору, виберіть модель з частковим декором у вигляді квіткових і геометричних принтів, з кольоровими клинами. Яскраві кольори завжди освіжають.
Повним дамам варто уникати моделей зі світлих тонких тканин, що надмірно облягають.
Купальники великих розмірів – найвдаліші фасони:
- Танкіні та псевдотанкіні – найкраще рішення приховати великий живіт.
- Закритий танк із широкими бретелями – для великих грудей.
- Злитий халтер – приховує повні стегна.
- Закритий свім-дрес – приховує все, включаючи целюліт верхньої частини стегон та сідниць.
Візуально подовжують зону декольте, шию V-подібні вирізи майо, візуально зменшують стегна планджі та суцільні халтери.
Для вагітних
Майбутня мама, якщо вирішить побути на сонці, повинна подбати,щоб створити максимальний комфорт майбутньому малюкові у животі. Це означає, що купальні костюми для вагітних не повинні мати сильну утяжку в ділянці живота, хоча легкий бандаж не завадить для збереження фігури в майбутньому. Моделі з кісточками в ліфі теж не рекомендуються – груди вагітної жінки надто чутливі в цей період.
Не варто «цікаве становище» випинати, надягаючи роздільну модель купального костюма, до того ж підставляти живіт прямим сонячним променям. Якщо ви не хочете купувати спеціальний пляжний або спортивний варіант для вагітних зі шнурівкою на животі, з виточками на боках, з відрізною кокеткою під грудьми, Sportik рекомендує танкіні, псевдотанкіні, бандині, майо та закриті танки та свім-дреси – ці фасони підійдуть майбутнім мамам . Головне, підібрати моделі з гарною якістю швидковисихаючої тканини та радісних кольорів.
На маленький бюст
Мініатюрних дам з таким типом фігури хвилює питання, як зробити, щоб груди здавались більше. Вже давно не є новаторством використовувати для маленьких грудей push-up у бікіні, танку, монокіні, бандині. Хоча, останнім часом push-up не є трендом, і більша увага приділяється природним формам – моделі бандо з ліфом у вигляді лінії або з майстерним драпіруванням або класичні бікіні з ліфом з м'якою чашкою у формі трикутників, пландж також візуально збільшує груди. >
Довгий торс краще візуально скоригувати злитою моделлю, а короткий верх тулуба та невеликі груди коригують роздільним костюмом.
Хороші такі хитрощі, як контраст кольору ліфа і плавок у бікіні як у піонерів – темний низ, світлий, не обов'язково білий, верх.
Власницям маленького бюста варто уникати:
- малюнки з великими горизонтальними смужками
- безформних чашок ліфа.
Як вибрати купальник з великими грудьми
Власницям пишних великих грудей не варто переживати щодо наявності пуш-ап у моделі. Жінкам з такими формами важливо потурбуватися, щоб знизити навантаження на хребет, тому радимо моделі надійної конструкції:
- широкі регульовані вшиті бретелі, як у танку
- кісточки, як у бікіні та майо
- зав'язки на шиї, як у халтері
- декольте планджу для пружних та високих грудей середніх розмірів
- бандо з бретелями та формою «балконет».
Повногрудим дамам варто уникати зсуцільних спортивних безшовних варіантів без вставок під чашки, що «розплющують» груди.
Як прати купальник
Щоб зберегти колір, форму та термін експлуатації, пляжні та спортивні костюми потрібно правильно прати та сушити. Правильний догляд дозволяє не дати розтягнутися, полиняти і вицвісти забарвленню.
Існує хибна думка, що часте перебування у воді забезпечує купальним костюмам постійну чистоту. Однак, морська сіль моря, річковий мул, хлорка та інші засоби дезінфекції, природний піт, сліди пляжної косметики, частинки піску – це саме той бруд, через який потрібно після кожного використання пляжного одягу прати.
Спортивні моделі, стійкі до хлору, міцніші, тому делікатний режим прання цілком їм підходить. Синтетичний миючий засіб не повинен містити речовини, що відбілюють (за відсутністю такого можна взяти шампунь або рідину для миття посуду). Іноді цілком достатньо прополоскати спортивний одяг для басїї під проточною водою до 35 градусів за Цельсієм і висушити, давши стекти воді.
Пляжні купальники потрібно прати або вручну, або теж у делікатному режимі пральної машини (якщо ліф без кісточок, втім, є спеціальні мішечки для прання та таких моделей у пральній машині).
Під час прання, незалежно, спортивне або пляжне екіпірування, не рекомендується:
- Використовувати ополіскувач, який погано впливає на колір та еластичність тканини, оскільки виходить з ладу еластан.
- Прати білі тканини з кольоровими.
- Віджимати, хіба що, дуже легко. Рекомендується повісити на плічка і сушити в тіні.
- Не застосовувати сушку в пральній батареї або на сонці.