У магазині Sportik є шоурум, в якому ви можете побачити і приміряти товар. Ми знаходимося в м.Київ, вул. Велика Окружна 4г. Окружна ринок, павільйон Sportik. Попередньо дзвонити.
(067) 181-32-32
(063) 311-61-91

При сумі замовлення більше 2000 грн доставка - безкоштовно!

Обтяжувачі для ніг для збільшення навантаження

Для того, щоб якісно збільшувати навантаження з кожним тренуванням, фахівці рекомендують застосовувати різноманітні обтяжувачі. Таким чином, Ви будете вдосконалюватися та вдосконалюватись. За допомогою таких спортивних аксесуарів Ви зможете:

• Якісно збільшити м'язовий корсет тіла
• Тренування проходитиме результативніше
• Зменшити жировий прошарок
• І найкраще збільшити показники сили та витривалості

Зверніть увагу, вони мають два види наповнювачів: пластичні та насипні. В останніх моделях вага збільшується за допомогою насипаного всередину спеціального піску, перші завдяки вставленим металевим пластинам. В інтернет-магазині sportik.com.ua Ви можете придбати різноманітні набори обтяжувачів для рук з різною вагою. Залежно від того, на скільки необхідно збільшити навантаження, Ви зможете підібрати оптимальні моделі. Якщо необхідно попередникьно проконсультуватися або дізнатися якусь інформацію, Ви можете звернутися за вказаними контактами до наших співробітників. Ми надамо актуальну та вичерпну інформацію щодо кожного товару, плюс до всього, Ви можете скористатися сервісом «Задати питання щодо цього товару», і за допомогою форми зворотного зв'язку поставити запитання, що Вас цікавлять. Відповідь Ви отримаєте найближчим часом на свою електронну скриньку. Це дуже зручний сервіс, який дозволяє користувачеві сайту оперативно отримувати інформацію щодо конкретного товару.

Як правильно вибирати набір обтяжувачів для рук?

Для початку необхідно розібратися які види даного снаряда бувають у принципі, а вже потім нам буде простіше підібрати модель індивідуально для себе. Отже, обтяжувачі можуть бути:

• У формі манжета (браслета)
• У формі рукавички
• Пояси
• Жилету

Перший тип обтяжувачів досить поширений і користується величезним попитом через свою універсальність, оскільки його моМожна застосовувати практично у всіх видах спортивних занять. Манжет сприяє збільшенню навантаження на ноги та руки. Вага подібних моделей може змінюватись в діапазоні 2,5-5 кг, ними можна навіть замінювати роботу з гантелями. Тренування з такими аксесуарами сприяють зміцненню м'язів рук, плечей та спини. Підходять для домашніх занять та для роботи в залі.

Рукавички найбільше підходять для бойових мистецтв, вони сприяють підвищенню витривалості та розвитку швидкості удару бійця. Вага може досягати 10-12 кг.

Універсальним обтяжувачем вважається пояс. Він знімає навантаження з хребта і дозволяє рівномірно розподіляти вагу. Виріб повинен щільно прилягати до корпусу спортсмена, але не завдавати дискомфорту під час роботи. Вага може досягати 20 кг.

І жилет. Спочатку його призначення було у підготовці спецпідрозділів, але сьогодні він має досить широке використання, зокрема плавання, біг, стрибки. Жилет найкраще сприяє розвитку сили та витривалості. Ваговий діапазон: 5-48 кг.

Як працювати з обтяжувачами?

Передусім необхідно акцентувати увагу на тому, що працювати з подібними спортивними аксесуарами необхідно надзвичайно обережно, щоб не нашкодити здоров'ю. Починати необхідно природно з маленькими вагами, дуже старанно намагайтеся опрацьовувати кожну вправу, оскільки дуже важлива саме техніка виконання, а не максимальна вага. Не потрібно робити занадто різких рухів, а краще перед початком тренування добре розігріти м'язи. Коли м'яз нормально реагуватиме на збільшення ваги, можна ще більше збільшити вагу обтяжувача, і так поступово йти до максимальної ваги.

Всі права захищені. © 2010 - 2017 Sportik.com.ua Спортик (Sportik) Інтернет магазин спортивних товарів, одягу. Київ, Україна.
Магазин спортивных костюмов и лыжной одежды «Спортик»  Украина  Киев  01030  просп. Академика Палладина, 31  Тел. (067) 181-32-32 

Вхід або Реєстрація

Вхід через соціальні мережі:

▲ Наверх страницы