У магазині Sportik є шоурум, в якому ви можете побачити і приміряти товар. Ми знаходимося в м.Київ, вул. Велика Окружна 4г. Окружна ринок, павільйон Sportik. Попередньо дзвонити.
(067) 181-32-32
(063) 311-61-91

При сумі замовлення більше 2000 грн доставка - безкоштовно!

Refine search in Ласти
Ціна
від грн. догрн.
Виробник
Всього товарів: 23
Результат: Показати

Ласти

Результат 1. 15 з 23
1581329050324
1235 грн.

Ласти для дайвінгу FASHY 8903

Артикул: 8903

Матеріал:термопластична гума/поліпропілен

1592763031194
759 грн.

Ласти для дайвінгу FASHY 8902

Артикул: 8902

Матеріал:пластик, гума

159282994442
2300 грн.

Ласти тренувальні Aquafeel 89082

Артикул: 89082

Матеріал:силікон

dscf25685
449 грн.

Ласти Dorfin PL-439

Артикул: 12-192

Розміри: 40-41
Матеріал: трикомпонентний гумопластиковий полімер
Виробник: Dorfin

Пластини для плавання: як риба у воді

Настала черга купувати необхідне взуття для занять спортом у воді. Купити ласти – це може знадобитись не тільки дайверам. Функціонал цього спорядження застосуємо для професійно, які займаються плаванням, які в них можуть збільшити силу ніг і активізувати майже всі групи м'язів, при цьому зберігши свої фізичні сили.

ласти для плавання, довгі ласти, ласти з відкритою п'ятою

Функціонально це водне спорядження можна поділити на такі групи

  • Для пірнання або для підводного полювання – для занять, у яких виконується глибоке занурення під воду.
  • Для плавців, які занурюються у воду під час плавання на невелику глибину – для посилення ніг та м'язів шляхом менших зусиль, як згадувалося вище.

Цілі, які вистачитьголяться плавцями, що одягли ласти:

  • Нормальна швидкість руху у воді.
  • Витрата меншої кількості енергії на подолання опору, який чинить вода.

Виробники для вирішення поставлених цілей застосовують такі інженерні хитрощі:

  • Ефект тунелю. Необхідно організувати витікання води через кінець ласти, а не так як їй зручніше через краї. Інакше плавцю доведеться рухатися частіше, скидаючи надлишок води та її тиск на ногу. За рахунок зайвих рухів зменшиться загальна швидкість переміщення. Тому вздовж ластової лопаті або по краях розміщуються ребра жорсткості, виготовлення яких застосовують гофрований пластик. Ластова лопатка набуває форми ложки, і по тунельному стоку, що утворився, вода стікає до кінця лопаті, тиск води на ногу знижується, завдяки чому можна зберегти нормальну швидкість пересування.
  • Ламінарний потік води без завихрень та турбулентності знижує величину навантаження на ногу. Для Це центральна частина лопаті робиться з м'яких матеріалів.
  • Прорізи в лопаті. Вікончики з тилу зупиняють турбулентні потоки, і вода витікає крізь отвори в лопаті. Так ласти розвантажуються, а заразом знижується фізичне навантаження плавця. Подібні технологічні хитрощі характерні для ласт короткого типу, які використовуються для занять пошуковими підводними операціями в підводних печерах або затонулих кораблях.
  • Роздвоєна лопать. Щілина в центрі лопаті призводить до того, що половинки розходяться, немов помах крил або плавників. Роздвоєння ласти створює стабільність під час турборежиму. Подібний технологічний прийом забезпечує підвищення маневреності для проходження важкодоступних ділянок (між кораловими рифами, наприклад). І все ж основна мета роздвоєння – зробити процес пересування у воді настільки ж легким і природним, наче це ходьба по землі.

Перераховані технологічні нюанси можуть бути присутніми одночасно воднієї моделі ласт (усі разом чи частково).

У нинішньому виробництві для виготовлення ласт та наборів для пірнання застосовують різноманітні матеріали – від традиційного полівінілхлориду та гумопластикового полімеру аж до високоміцного поліуретану, а також для вікон у масках – «невбивного» полікарбонату.

Ласти з відкритою п'ятою чи ні?

Ласти з п'ятою закритого типу підходять для басейну або підводного полювання. Для цих занять традиційне середовище - тепле південне море або басейн, що підігрівається до постійної температури 27 градусів за Цельсієм, тому немає небезпеки переохолодження. Ласти із закритою п'ятою надягають на ноги босоніж або в шкарпетках.

Ласти з відкритою п'ятою купити може знадобитися, якщо спорядження купується дайверами, чия стихія – занурення на велику глибину та в холодну воду. У такому разі під ластами повинні поміститися спеціальні черевики з неопрену, які купуються аквалангістами разом із обов'язковим гідрокостюмом.

Ласти короткі чи довгі?

Довга та вузька форма дозволяє досягти оптимальної швидкості плавання, тому довгі ласти – це плавання з хорошою швидкістю при неглибокій величині занурення.

Короткі ласти жорсткої форми - це явний плюс для маневрування на підводному полюванні. З непрямих переваг менше зачіпається дно, мул і пісок не збовтуються, що сприятливо відбивається на якості фото. З мінусів – у коротких ластах втома ніг виявиться раніше.

короткі ласти, ласти із закритою п'ятою

Де і як купити ласти?

Ласти купити може знадобитися перед поїздкою на теплі моря або для «початку нового життя», якщо ви, у минулому непоганий плавець і навіть призер спортивних конкурсів, вирішили з найближчого понеділка відновити відвідувати місцевий дайвінг-клуб або басейн. Купити ласти у Києві можна у спортивних торгових точках або, що зручніше та вигідніше, вибрати їх у нашому інтернет-магазині Sportik.com.ua. Тут же можна придбати набори для плавання з маски та трубки.

До речі, купити ласти дитячі у Києві оригінального виробництва від відомої торгової марки Intex можна також у Sportik. Адже ви не думаєте, що поки ви пірнатимете і робитиме смішні «селфі» з червономорськими смугастими рибками, скатами та муренами, ваш спадкоємець мирно будуватиме замки з піску, перебуваючи на березі під наглядом няні чи аніматорів?

Всі права захищені. © 2010 - 2017 Sportik.com.ua Спортик (Sportik) Інтернет магазин спортивних товарів, одягу. Київ, Україна.
Магазин спортивных костюмов и лыжной одежды «Спортик»  Украина  Киев  01030  просп. Академика Палладина, 31  Тел. (067) 181-32-32 

Вхід або Реєстрація

Вхід через соціальні мережі:

▲ Наверх страницы