У магазині Sportik є шоурум, в якому ви можете побачити і приміряти товар. Ми знаходимося в м.Київ, вул. Велика Окружна 4г. Окружна ринок, павільйон Sportik. Попередньо дзвонити.
(067) 181-32-32
(063) 311-61-91

При сумі замовлення більше 2000 грн доставка - безкоштовно!

А їсти з чого в поході: вибираємо практичний посуд для туризму

Якщо ваша екскурсія розрахована на півдня, в принципі можна обійтися якимись бутербродами чи чимось подібним до цього. Але якщо подорож має бути дво-триденна, подбайте про своє харчування. Насамперед це стосується туристичного посуду, він повинен бути максимально компактним, практичним, не займати багато місця і бути не важким. У каталозі нашого інтернет-магазину представлені різноманітні туристичні набори, які максимально сприятимуть комфортному відпочинку на природі. Кожен із представлених виробів має ряд своїх особливостей та параметрів, які будуть корисні в тому чи іншому випадку. Давайте розберемося, на що потрібно звертати увагу в першу чергу?

Перш ніж купити посуд для туризму, необхідно керуватися трьома головними критеріями:
  • вид подорожі
  • кількість подорожуючих, для яких потрібні прилади
  • клімат чи погодніумови, за яких вона використовуватиметься

Тепер поговоримо детальніше щодо кожного пункту. Якщо говорити про перше – вид подорожі – тут мається на увазі період туристичної екскурсії: тривалі чи одноденні. Виходячи з цього, ви знатимете, на чому розігріватиметься і варитиметься їжа: портативної газової плитки або на багатті. Маючи уявлення про те, як готуватиметься їжа, ви будете знати, посуд з якого матеріалу необхідно купувати, оскільки кожен матеріал має ряд своїх особливостей, які важливо знати, перш ніж ви відправитеся в похід. Найпопулярнішими та затребуваними матеріалами є:

  • Алюміній
  • Нержавіюча сталь
  • Анодований алюміній

Якщо порівнювати за міцністю, алюміній менш міцний, ніж нержавіюча сталь або анодований алюміній, але все ж таки він також досить міцний. До переваг алюмінію також належать:

  • Маленька вага
  • Рівномірний розподіл тепла
  • Невисока вартість
  • Універсальність використання: підходить як для багаття, так і для портативних газових плит

Недоліком алюмінію є чутливість до будь-яких харчових кислот.

Нержавіюча сталь: відмінний матеріал для туристичного посуду

Цей матеріал надзвичайно зручний та популярний серед туристів за свою міцність, довговічність, гігієнічність та не схильність до деформацій. Може використовуватися як і алюміній, і для нагрівання на багатті, і для портативної плити, але обов'язково слідкуйте за температурою.

Анодований алюміній займає лідируючі позиції серед цих трьох матеріалів. Вироби з такого матеріалу дуже легкі, мають чудову теплопровідність та чудовий зовнішній вигляд. Вони досить міцні та стійкі до корозії, подряпин та механічних пошкоджень. А також мають гігієнічні властивості.

Другий критерій – кількість людей. Здавалося б, це не надто важливий параметр, але насправді дуже важливийале прорахувати всі нюанси: скільки необхідно їжі на одну людину, скільки разів ви плануєте зупинятися для перекушування. Якщо ви звернете увагу на технічні характеристики кожного з товарів, ви побачите, що туристичний посуд може бути різних обсягів, а набори розраховані на різну кількість осіб. Знаючи заздалегідь приблизний склад експедиції, вам буде простіше розрахувати посуд та продукти власне.

І останнє – погодні умови. Зверніть увагу, у нас є сталеві термокухлі, які в холодну пору року сприяють тому, щоб рідина повільніше остигала. Одностінні рекомендують використовувати у теплий період.

Знаючи всі ці нюанси, вам буде набагато простіше вибирати. У наших каталогах представлені різні набори, з різних матеріалів, тому ви зможете підібрати те, що для вас буде найбільш практичним і зручним.

 

Всі права захищені. © 2010 - 2017 Sportik.com.ua Спортик (Sportik) Інтернет магазин спортивних товарів, одягу. Київ, Україна.
Магазин спортивных костюмов и лыжной одежды «Спортик»  Украина  Киев  01030  просп. Академика Палладина, 31  Тел. (067) 181-32-32 

Вхід або Реєстрація

Вхід через соціальні мережі:

▲ Наверх страницы