У магазині Sportik є шоурум, в якому ви можете побачити і приміряти товар. Ми знаходимося в м.Київ, вул. Велика Окружна 4г. Окружна ринок, павільйон Sportik. Попередньо дзвонити.
(067) 181-32-32
(063) 311-61-91

При сумі замовлення більше 2000 грн доставка - безкоштовно!

Гантелі для фітнесу - як вибрати?

Для тих, хто прийняв рішення з тих чи інших причин проводити тренування вдома, стає питання купівлі відповідного інвентарю. Практично незамінні в домашніх тренуваннях такі тренажери, як цілісні та розбірні гантелі (часто їх ще називають набірними).

гантелі

Звичайно, можна сходити до найближчого тренажерного залу та подивитися, які гантелі є у них. Але цей варіант має свої мінуси. По-перше, не факт, що власник зали задавався забезпечити своїх клієнтів найкращим обладнанням. По-друге, якщо обладнання і хороше, воно зазвичай професійне. Тобто, призначене для дуже інтенсивної експлуатації в залі, багатьма людьми, і коштує у рази дорожче. Так, такі гантелі можна буде передати у спадок правнукам, але якщо ви обмежені бюджетом, то краще просто поставитиетити інтернет-магазин Sportik та купити гантелі у Києві – якісні та добротні, розбірні чи цілісні, чоловічі, жіночі та підліткові.

Набірні гантелі – на що варто звернути увагу?

Найголовнішим у виборі гантелей є максимальна набірна вага. Безперечно, млинці можна докуповувати окремо. Але, все ж таки заздалегідь подумайте про свій план тренувань і при покупці орієнтуйтеся на нього. Чим довготриваліше вкладення ви хочете зробити в домашній зал, тим вище може бути максимальна вага. Крім того, спочатку найважчі млинці можна буде використовувати як окреме обтяження.

гантелі для фітнесу

Для початку розглянемо, з яких частин складається розбірна гантель. Це 3 ключові компоненти:

  • гриф
  • замки
  • диски.

Саме на якість цих складових варто звернути увагу при виборі обладнання додому.

набірні гантелі

Основними матеріалами, з яких виготовляються сучасні розбірні гантелі, є чавун та сталь. Більшість тих, хто займається, підтвердить: якщо ви плануєте тільки особисте використання, особливої різниці між цими матеріалами немає.

Набагато важливіше – форма ручки гантельного грифа та зручність його діаметра особисто для вас. Перед покупкою постарайтеся потримати гриф у руці. Вам має бути зручно, гриф не повинен ковзати у руці. Гриф з ручкою з гуми може комусь здатися зручнішим, але обкатаний гриф зазвичай гігієнічніший і довговічніший. Щоб не прати руки, при переході на серйозну вагу просто використовуйте рукавички.

Також подивіться на замки: найнадійнішими вважаються замки, що закручуються.

Останнє, на що варто звернути увагу – це діаметр грифа. Зазвичай він знаходиться в діапазоні від 25 до 32 см. Найпоширенішими так званими стандартними є діаметри 25 і 30 см. Від того, чи є діаметр вашого грифа стандартним і універсальним, залежить легкість купівлі нових дисків і замків.

розбірні гантелі

Після того, як гриф вас влаштував, погляньте на млинці. Якщо знизу живуть сварливі сусіди або в будинку є маленька дитина, гумові диски ідеальний для вас варіант. Вони практично безшумні як при збиранні гантелі, так і при переміщеннях. Якщо диски з металу – проведіть рукою по їх поверхнях. Вона повинна бути гладкою і рівною, щоб ні ви самі і ніхто інший, що знаходиться поруч, не пошкодився. Особливо важливо, щоб у наборі дисків для гантелі були присутні млинці 0,5, 1,0, 2,5, 5 кг. Це необхідно для того, щоб можна було поступовоале збільшувати ваги. Якщо ви берете гантель великої максимальної ваги, і є вибір, зверніть увагу на порожнини, пази або отвори для перенесення в млинці найбільшої ваги.

Купити гантелі та зробити довгострокову інвестицію у красу та здоров'я

Якісні цілісні або розбірні гантелі, вибрані відповідно до ваших потреб, будуть служити Вам довго, тому не варто гнатися за дешевизною. Спробуйте підрахувати, скільки років гантелі будуть в експлуатації та розділити на цю кількість витрачену суму за куплений набір. Ви здивуєтеся, як ця сума стане більш прийнятною. А здоров'я, краса вашого тіла взагалі складно виміряти грошовим еквівалентом.

гантелі для фітнесу

Оформляючи покупку в інтернет-магазині спортивного спорядження sportik.com.ua, ви заощаджуєте час на вибір відповідноговаріанти, так як тут можна вибрати та купити гантелі від кращих іменитих спортивних світових брендів Alex, Body-Solid, Fashy, FitLogic, Rising, Spokey, Stein, Tunturi, представлених в онлайн-каталозі з детальним описом та фотографіями. Крім того, ціни на гантелі у Києві в магазині Sportik дуже демократичні порівняно зі стаціонарними столичними спортивними магазинами.

Всі права захищені. © 2010 - 2017 Sportik.com.ua Спортик (Sportik) Інтернет магазин спортивних товарів, одягу. Київ, Україна.
Магазин спортивных костюмов и лыжной одежды «Спортик»  Украина  Киев  01030  просп. Академика Палладина, 31  Тел. (067) 181-32-32 

Вхід або Реєстрація

Вхід через соціальні мережі:

▲ Наверх страницы