У гори - тільки в гірськолижному шоломі
Сезон катання на лижах або на сноуборді - не за горами! Час зайнятися вибором надійного гірськолижного спорядження та екіпірування. Зрозуміло, ви придбаєте лижі або дошку для сноуборду, зручні черевики, термобілизну та термошкарпетки, ефектний і теплий комбінезон або куртку зі штанами. І, звичайно, у цьому шопінгу ви не залишите без уваги свою голову. Вам знадобиться максимально захистити область обличчя, шиї та голови, і в цьому вам допоможуть гірськолижні маски та гірськолижні шоломи.
У категорію гірськолижних шоломів прийнято включати не тільки моделі, що захищають голови гірськолижників, а й захисні шоломи для сноубордистів. Основне завдання і тих, і інших – захист від травм голови. Однак у конструкції обох видів шоломів є відмінності:
-
У гірськолижному шоломі щільніші укріплення надійной і бічної зони, що не відстібається, тому що при падінні лижні, як правило, можуть травмувати бічну частину голови.
-
У шоломі для сноубордиста передбачено посилення захисту лобової та потиличної частини голови.
5 правил вибрати та купити гірськолижний шолом
Як і будь-який головний убір, шолом для гірськолижного спорту потребує ретельної примірки. Завжди слід пам'ятати, що в горах, під час катання, будь-які несподівані ситуації через зламане або втрачене спорядження неприпустимі.
Вибір буде більш вдалим, якщо підійти до процесу примірки з максимальними уважністю та скрупульозністю:
-
1. Попередньо робимо замір об'єму голови над бровами. Цей замір допоможе зрозуміти найбільш точний розмір моделі, яку збирає.тесь придбати.
-
2. Взявши до рук виріб, огляньте його. Рекомендуємо моделі з аеродинамічною формою корпусу з високоміцним зовнішнім шаром з ABS-пластику або полікарбонату. Важливо, щоб додатковий протиударний шар піноматеріалу.
-
3. Вибирайте моделі з наявністю внутрішньої тканинної балаклави. Це зручно, тому що не потрібно надягати під низ шапку.
-
4. Одягаємо лижний шолом і застібаємо ремінцем на підборідді. Зверніть увагу на ремінець: кріплення має бути надійним і не порватися в невідповідний момент.
-
5. Для зручності катання «правильний» шолом повинен щільно прилягати до чола та щокам. Покрутивши головою у шоломі, потрібно спробувати скинути його. Таким чином, ви створюєте тестову ситуацію, ніби ви у шоломі під час гірського спуску. Якщо головний убір сидить щільно тане бовтається на голові, то вибір зроблено правильно. Якщо хоч трохи ви відчуваєте, що виріб сидить занадто вільно і під час катання може злетіти або зрушити так, що закриє вам видимість траси, то обов'язково візьміть на розмір менше або приміряйте іншу модель.
Якщо модель вентильована, з антибактеріальним просоченням підкладки та знімними накладками на вуха, це забезпечить вам додаткові комфорт та безпеку.
Шолом гірськолижний купити в Києві
Інтернет-магазин спортивного одягу та спорядження Sportik.com.ua пропонує великий асортимент захисних головних уборів для гірськолижного спорту відомих торгових марок Destroyer, Julbo, X-Road, Cratoni, Blizzard Cross. Brenda, Ski.
У цей же розділ, для зручності пошуку екіпіровки поміщені такі товари для забезпечення безпеки під час катання, як захисні шортита спинний захисний корсет від фірми Destroyer.
Все екіпірування сертифіковане за міжнародними стандартами, пройшло сертифікацію в Україні. Весь товар є у наявності, за доступними цінами. Вам буде надано оперативну доставку або, якщо ви вже «на лижах» і поспішайте поїхати до Буковеля чи Альп, - скористайтеся самовивозом зі складу в Києві.