Narrow your search with filters
Ціна
від грн. догрн.
Виробник
Бассейны
Тип бассейна
Опции
Для кого?
Надувная мебель
Тип
Комплектация
Защита
Тип
Футбольные мячи
Тип
Очки для плавания
Для кого
Горнолыжные перчатки
Для кого
Шапочки для плавания
Для кого
Материал
Buff
Категория Buff®
Размер
Тип
Скейты
Размер деки
Ролики
Для кого
Размер роликов
Аксессуары
Категория
Мебель
Категория
Материал каркаса
Пояса, перчатки, аксессуары
Категория
Мячи для фитнеса
Диаметр
Тип
Комплектация
Термоноски
Назначение
Велосипеды
Пол
Возраст
Тип
Материал рамы
Тормоза
Диаметр колес, дюйм
Рост, см
Самокаты
Количество колес
Максимальная нагрузка
Шлепанцы
Тип
Пол
Виндстоппер
Тип одежды
Пол
Технология
Грелки
Тип грелки
Всього товарів: 4337
Результат: Показати

Статті

Ракетка для настільного тенісу яку вибрати?

Інтернет магазин Sportik рекомендує, на що звернути увагу при виборі ракетки для настільного тенісу.

>

Навігація за статтею:

 1. 1. Як вибрати хорошу тенісну ракетку для настільного тенісу
 2. 2. Де можна купити тенісні ракетки?

настільний теніс

Як вибрати хорошу тенісну ракетку для настільного тенісу

Спортивні снаряди для гри в настільну версію тенісу можуть бути придбані в готовому, зібраному вигляді або тенісна ракетка підбирається по комплектуючих і збирається самостійно, відповідно до досвіду та стилю гри тенісиста.

Конструктивно кожна ракетка для настільного тенісу складається з:

 1. 1. Підстави, що на 85% складається з дерева, а також із шарів карбону та титану.
 2. 2. Дерев'яні ручки
 3. 3. Гумові накладки на основу.

настільний теніс

Для новачків краще купити ракетку заводського складання – ціна на ракетку у зборі менша, ніж підбір комплектуючих для професійного спортивного снаряда. Новачки ще не можуть осягнути на початковому етапі всіх нюансів щодо основних критеріїв вибору будь-якої ракетки для гри в настільний теніс:

 1. 1. Контроль – це параметр сили, необхідної для того, щоб потрапити по столу.
 2. 2. Обертання – сила крутіння тенісної кульки.
 3. 3. Швидкості – наскільки швидко відбувається відскок м'яча від ракетки та політ його на протилежний кінець тенісного м'яча.
 4. 4. Жорсткості - наскільки далеко і скоро відпочиноккиває м'ячик від основи ракетки.
 5. 5. Розмірів та ваги спортивного снаряда.

 

Оптимальний спортивний снаряд для початківців грати в настільний теніс повинен мати обертання та швидкість до 5 і контроль, рівний 10. Надалі, коли гравець визначиться зі своїм стилем (атака чи захист), тенісні ракетки купити можна з показниками швидкості та контролю від 7 та вище (для захисту – від 7, для атаки – 8–9 на середній дистанції та 9–10 – на дальній). Визначаються і з вагою снаряда: до 70 г для захисту, а понад 80 г – для атакуючого способу гри.

Через рік тренувань, можна підібрати ракетку: купити самостійно комплектуючі: дзеркало (інша назва основи) та кілька накладок. Це, до того ж, і вигідно, тому що можна змінювати накладки, які зношуються раніше, ніж міцна та міцна дерев'яна основа.

тенісні ракетки

Як зібрати ракетку для настільного тенісу

Професійні спортивні снаряди для настільного тенісу збираються вручну – окремо купується основа з рукояткою та накладки відповідної жорсткості та товщини.

Форма рукояті вибирається за стилем хватки: азіатська (її називають перо) або європейська. Для стилю "перо" потрібна широка, коротка рукоятка конічної форми. Для євростилю більше варіантів вибору: від прямої ручки аж до анатомічної або конічної форми хвоста ластівки. Рукоятка ідеально вам підійде, якщо не натиратиме мозолі, і сам снаряд не вислизатиме з рук під час гри.

Жорсткість основи вибирається в залежності від стилю гри (атака або захисту) та очікуваної сили удару. За стандартами гри є 3 основні маркування для жорсткості основи: ALL, DEF, OFF. Перші два використовуються для захисного стилю, а OFF – для атакуючого. У маркуваннях ALL та OFF є модифікації з «+» та «-»:

 • • ALL-, ALL, ALL+
 • • OFF-, OFF, OFF+

 

Таким чином, жорсткість удару можна вибирати у 7 варіантах: один DEF і по 3 варіанти для модифікацій ALL та OFF. Оптимальне маркування основи захисту із середньою силою удару – ALL+. Для атакуючого типу гри найсильніший і найжорсткіший удар досягається з підставою маркування OFF+. Цей варіант підійде лише досвідченим гравцям професійного рівня.

ракетка для настільного тенісу

Як вибрати накладки

Сучасний настільний теніс вимагає наявності гумових накладок, тоді як спочатку ракетки були повністю дерев'яними (тільки основа), а для автентичної версії тенісу, пінг-понгу, накладки роблять із наждакового паперу.

За стандартами ITTF з двох сторін накладки мають бути різного кольору, але вони відрізняються не тільки кольором, але різною поверхнею для подачі та жорсткістю для певної сили удару. Для азіатського стилю «перо» використовується лише одна сторона основи.

Накладки можуть бути 1- або 2-шарові, з внутрішнім шаром губчастої гуми (іноді не використовується). Жорсткість губки вимірюється у градусах в діапазоні 35-47 градусів. Чим вище градус, тим жорсткіша губка.

Зовнішній шар для кручення під час подачі тенісного м'яча може бути гладким (шипи розташовані вістрям усередину) або з шипами назовні. Для змагань довгі шипи, що ігнорують обертання тенісного м'яча від удару суперника, заборонено.

Залежно від стилю гри, вибирають накладки певної товщини:

 • • 1,5–1,8 мм – захист
 • • 1,8–2,2 мм – атака.

ракетки для гри в настільний теніс

Де можна купити тенісні ракетки?

Якісні ракетки для настільного тенісу заводського складання ви можете купити у Києві. Столичний інтернет магазин Sportik пропонує широкий асортимент ракеток, набори тенісних м'ячиків, сітки для тенісного столу та аксесуари для зберігання та транспортування. У пропонованому асортименті – бренди, що спеціалізуються на настільному тенісі, – Donic, Double Fish, Enebe, Bokai, Cornilleau, Schildkrot, Kepai та відома торгова марка Stiga, продукція якої використовується для професійних змагань: Чемпіонату Світу, Кубку Світу, Олі Tour (світовий тур Міжнародної Федерації настільного тенісу) та інших змагань у Європі та Азії.

Всі права захищені. © 2010 - 2017 Sportik.com.ua Спортик (Sportik) Інтернет магазин спортивних товарів, одягу. Київ, Україна.
Магазин спортивных костюмов и лыжной одежды «Спортик»  Украина  Киев  01030  просп. Академика Палладина, 31  Тел. (067) 181-32-32 
▲ Наверх страницы