Narrow your search with filters
Ціна
від грн. догрн.
Виробник
Бассейны
Тип бассейна
Опции
Для кого?
Надувная мебель
Тип
Комплектация
Защита
Тип
Футбольные мячи
Тип
Очки для плавания
Для кого
Горнолыжные перчатки
Для кого
Шапочки для плавания
Для кого
Материал
Buff
Категория Buff®
Размер
Тип
Скейты
Размер деки
Ролики
Для кого
Размер роликов
Аксессуары
Категория
Мебель
Категория
Материал каркаса
Пояса, перчатки, аксессуары
Категория
Мячи для фитнеса
Диаметр
Тип
Комплектация
Термоноски
Назначение
Велосипеды
Пол
Возраст
Тип
Материал рамы
Тормоза
Диаметр колес, дюйм
Рост, см
Самокаты
Количество колес
Максимальная нагрузка
Шлепанцы
Тип
Пол
Виндстоппер
Тип одежды
Пол
Технология
Грелки
Тип грелки
Всього товарів: 4337
Результат: Показати

Статті

Як можна навчитися кататися на скейті

Сучасна різноманітність дощок для катання може стати приводом для розгубленості при виборі у тих, кому потрібно вперше стати на скейтборд. Адже доведеться вирішити кілька проблем відразу: вибрати та купити дошку для себе чи дитині, а також як і де навчитися кататися на скейті.

Навігація за статтею:

 1. 1. Скільки років можна кататися на скейті
 2. 2. Як кататися на скейті
 3. 3. Де знаходиться скейт парк у Києві.

скейт як кататися

Скільки років можна кататися на скейті

Зважаючи на те, що до 5 років дитяча голова по відношенню до тіла більша, ніж у більш дорослих людей, центр ваги знаходиться високо. Цей анатомічний факт і, до того ж, відсутність необхідної кількості м'язової маси, створюють ризик втрати рівноваги та частих падінь. Крім того, малюки не можуть контролювати швидкість, оцінювати відстань доп'яття, тому вікові обмеження, щоб стати на скейт наступні:

 • 5–10 років – діти катаються під наглядом дорослих .
 • До 15 років – підлітки можуть кататися та виконувати основні елементи, не вдаючись до надто складних трюків.

дитячий скейт

Як вибрати скейт дитині

ЗовніМенні діти настільки інформаційно підковані, що купити дитячий скейт вони вмовлятимуть вас самі, варто їм лише раз побачити в інтернет дитячий скейтборд на відео та фото, а також на вулицях своїх однолітків з модними дошками. Як розпізнати у прагненні навчитися кататися у вашої дитини цікавість, миттєву забаганку чи справжнє бажання опанувати скейтбординг? Навіть якщо захоплення скейтбордингом вистачить всього на пару місяців, повірте, воно того варте: у вашої дитини з катанням на міні-скейтборді покращаться:

 • Витривалість та наполегливість.
 • Гарна координація та рівновага.
 • Гнучкість і м'язовий тонус.
 • Серцево-судинна система.
 • Перебування на свіжому повітрі сприятиме покращенню кольору обличчя та шкіри завдяки ефективній вентиляції легень.
 • Комунікабельність у спілкуванні з ровесниками та дорослими.

Втім, скейтбординг із дитячого захоплення може перерости у серйозне захоплення райдингом, і з недосвідченого маленького скейтера виросте просунутий трюкач та райдер. Серйозному ставленню до скейтбордингу сприятиме покупка вдалої для вашої дитини моделі дошки.

лонгборди

Самостійно дитині можна дозволити вибрати малюнок на нижній стороні дошки та модель дитячого або підліткового скейтборду:

 1. 1. Лонгборд – так звана олдскульна версія довгого та широкого скейтборду, призначена в основному для катання та нескладних трюків. Знову популярна серед молоді, що любить швидкість та шум вітру у вухах.
 2. 2. Круїзер (і його різновид пеніборд – невеликий та компактний скейтборд із пластиковою декою та зручними поліуретановими колесами) – це маневрений скейтборд із широкими колесами, що виступають за межі деки. Підлітків приваблює у пенібордах різноманітність забарвлень, дека, загнута з одного боку, легка та компактна конструкція. Легкий пластиковий пенні борд вважається різновидом круїзного лонгборду для застосування в умовах міста. Цю модель потрібно купувати для вже навчених скейтерів – пенні борд розвиває велику швидкість за умов їзди містом.
 3. 3. Стритборд (снейкборд) – 4-колісний борд з 3 деками (2 рухомих та 1 центральна), які імітують рух змії під чася руху. Ноги фіксуються на рухливих деках, тому на снейкборді не стрибають, а їздять та оминають перешкоди.
 4. 4. Ріпстик (роллерсерф) - 2-колісний псевдострітборд з платформою з двох рухомих частин, що поєднує в собі функціонал велосипеда, роликів, дошки серфінгу і скейтборда. На таких можна спускатися з гори та стрибати. Роллерсерф – це традиційна покупка першої роликової дошки для 5-річної дитини.
 5. 5. Фріборд – 6-колісний скейтборд для фігурного катання та фрістайлу.
 6. 6. Флоуборд – 14-колісний маневрений скейтборд (по 7 коліс на кожній вигнутій осі), здатний розвернутися навіть на найвужчій ділянці колії.

Все інше у виборі має зробити відповідальну за дитину дорослу.

пенні борди

Який скейт вибрати для новачка

Вибирати скейтборд для дитини чи дорослого новачка потрібно, виходячи із віку, зростання та розміру ноги. Залежно від цих параметричних даних ви вибираєте оптимальну ширину і довжину деки скейтборду.

Вік, років Зростання, м Розмір взуття Ширина, див Довжина, див
< 5 1 до 3 16,5–17,1 69,1–70,1
6–8 1,3–1,4 4–6 17,8 71,1
9–12 < 1,5 7–8 18,5 73,7
> 13 та дорослі > 1,5 від 8 19,1-21,0 77,5–81,3

Що стосується коліс, вони повинні бути м'якими (жорсткість в межах 78–85A) і з діаметром 64–75 мм. З накопиченням досвіду вашому юному скейтеру можна буде замінити колеса з вищою жорсткістю (95–100A) та дрібнішими, для більшої швидкості (діаметр 52–60 мм). Підшипники в колеса повинні спочатку мати швидкість ABEC-1, -3, а згодом можна переходити на моделі ABEC-5, -7, -9.

Водночас, як купити скейт для дитини або дорослого скейтера, що починає, важливо обов'язково купити неслизьке взуття (спеціальні кросівки або кеди), мікрофіброву вільну футболку, рюкзак або поясну сумку для звільнення рук і ОБОВ'ЯЗКО – захисну амуніцію:

 • шолом
 • наколінники
 • налокітники
 • захисні рукавички.

скейт як навчитися кататися

Як кататися на скейті

Щоб навчитися швидко кататися на скейтборді і без перших через недосвідченість травм, потрібно:

 1. 1. Вибрати місце з рівною, без нахилів, асфальтованою поверхнею, бажано без автотранспорту та великого скупчення людей. Ідеально, якщо це буде скейтпарк.
 2. 2. Вчимося рухатися: ведуча нога ставиться на рівні передньої підвіски, нога, якою відштовхуватиметеся, розташовується ззаду. Розмістіть ноги на ширині плечей, розсунувши п'яти таким чином, щоб вони виходили за межі деки. Відштовхуйтеся і починайте їхати, при цьому коліна повинні бути трохи зігнуті і пружинити на ногах. Під час руху тримайте корпус вертикально, нахил уперед загрожує падінням.
 3. 3. Вчимося гальмувати. Легкий варіант гальмування для новачків: ногу, якою відштовхуються, ставлять на носок так, щоб п'ята залишилася за межами деки і натискають на хвіст.

Коли ви навчитеся рухатися прямою лінією, гальмувати і з'їжджати з невеликих ухилів, час вивчити основні спортивні трюки. Але тут необхідноскористатися досвідом більш просунутих колег або звернутися за професійною допомогою до платного інструктора зі скейтбордингу.

скейт парк

Де знаходиться скейт парк у Києві

Столиця пропонує кілька облаштованих платних та безкоштовних скейт-парків.

Назва парку Місцезнаходження Відвідування
Gavanь Під Гаванським мостом, Рибальський п-в (м. «Поштова площа» або м. «Контрактова площа») платне (разове або абонемент)
на Нивках парк «Нивки» безкоштовно
The Most під Московським мостом (парк Дружби Народів) безкоштовно
BERLOGA м. «Святошин» платне (разове або абонемент)
Всі права захищені. © 2010 - 2017 Sportik.com.ua Спортик (Sportik) Інтернет магазин спортивних товарів, одягу. Київ, Україна.
Магазин спортивных костюмов и лыжной одежды «Спортик»  Украина  Киев  01030  просп. Академика Палладина, 31  Тел. (067) 181-32-32 
▲ Наверх страницы